Usługi prawne świadczone w naszej kancelarii

Kompletna obsługa prawna, świadczona przez wykwalifikowanych i skutecznych adwokatów i Radców Prawnych.
Lata doświadczeń

Klientom naszej kancelarii zapewniamy kompleksową obsługę prawną, a wszystkie usługi prawne świadczone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych adwokatów i radców prawnych. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz reprezentujemy klientów w postępowaniach sądowych. Posiadamy lata doświadczeń w zakresie wielu gałęzi prawa, w tym między innymi:

  • prawa cywilnego,
  • prawa karnego,
  •  prawa rodzinnego,
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • prawa administracyjnego,
  • prawa handlowego.
Z naszej oferty najczęściej korzystają mieszkańcy Katowic oraz okolic tego miasta, zwłaszcza miejscowości położonych na terenie woj. śląskiego, takich jak: Chorzów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Będzin czy Tychy. 

Sporządzanie pozwów sądowych i innych pism procesowych

W ramach współpracy z naszą kancelarią pomagamy klientowi w sporządzeniu wszelkich potrzebnych pism procesowych, na przykład pozwów sądowych niezbędnych do rozpoczęcia postępowania z zakresu prawa cywilnego. Przygotowanie pozwu sądowego wiąże się z koniecznością spełnienia szeregu wymogów warunkujących poprawność sporządzonego dokumentu. To zadanie warto powierzyć zaufanemu profesjonaliście – błędy w pozwie mogą bowiem negatywnie wpłynąć na pomyślność przebiegu sprawy.

Prawo administracyjne
Prawo pracy
Prawo karne
Prawo handlowe
Prawo rodzinne
Prawo cywilne

Ile kosztują świadczone przez nas usługi prawne?

domek grafika

Każda usługa prawna jest wyceniana indywidualnie, a koszt współpracy z naszą kancelarią jest uzależniony od stopnia skomplikowania sprawy i wymaganego nakładu pracy. Zapraszamy do skorzystania ze wstępnej konsultacji – pozwoli nam ona poznać szczegóły sprawy i właściwie wycenić usługę.